رویدادهای HTML رویدادهای موس

رویدادها مجموعه عمل هایی هستند که در صورت بروز یک اتفاق در صفحه ( مثل کلیک کردن بر روی یک عنصر ، دابل کلیک ، فشردن دکمه خاص و … ) تحریک شده و باعث اجرای دستور یا دستورات تعیین شده برای آن اتفاق خاص می شوند .
هر عنصر مجموعه از رویدادهای مختص به خود دارد که هر کدام از آنها را می توان در درون تگ عنصر تعیین و مقدار دهی کرد . معمولا یک رویداد ، تابع یا اسکریپتی را اجرا یا فراخوانی می کند .

رویدادهای موس

نکته : رویدادهای موس در کنترل های base , br , frame , frameset , head , html , iframe , meta , param , script و title کاربرد ندارد .

شرح نام رویداد
این رویداد در هنگام کلیک کردن بر روی عنصر مورد نظر تحریک می شود . onclick
این رویداد در هنگام دابل کلیک کردن بر روی عنصر مورد نظر تحریک می شود . ondblclick
این رویداد در هنگام فشردن دکمه موس بر روی عنصر مورد نظر تحریک می شود . onmousedown
این رویداد در هنگام قرار گرفتن اشاره گر موس بر روی سطح عنصر مورد نظر تحریک می شود . onmoouseover
این رویداد در هنگام خارج شدن اشاره گر موس از روی سطح عنصر مورد نظر تحریک می شود . onmouseout
این رویداد در هنگام رها کردن دکمه موس بر روی عنصر مورد نظر تحریک می شود . onmouseup

منبع :www.developer1.ir

طراحی قالب وردپرس اصلی ترین حرفه در شرکت فناوی اطلاعات آنفایو است. مهمترین دستاوردطراحی قالب وردپرس باید شناساندن نام تجاری ، معرفی خدمات و محصولات شما باشد که رسیدن به این مهم با رعایت استانداردهای جهانی طراحی سایت که شامل بهینه سازی وب سایت بر اساس الگوریتم موتورهای جستجو ، در کنار داشتن ظاهری زیبا فراهم می شود. در دنیای مجازی امروز و عصر پیشرفته ارتباطات برای صاحبان سازمان ها ، نهادهای دولتی و صاحبان مشاغل وکسب وکار آزاد داشتن یک وب سایت امری ضروری است .از مزایای داشتن سایت معرفی ، اطلاع رسانی ، بازاریابی و قابلیت های نوین تبلیغاتی میباشد .کاربران میتوانند از هر نقطه دنیا فقط با یک کلیک به شما دسترسی داشته باشند.

شرکت آنفایو خدمات طراحی سایت (طراحی وب) خود را، با توجه به نیازهای کارفرمایان، نوع فعالیت و متناسب با بودجه در نظر گرفته شده برای طراحی سایت (طراحی وب) در نظر می گیرد. آنفایو با بهره گیری از بهتریت متخصصین حرفه ای برنامه نویسی ، داشتن تیم تخصصی طراحی سایت ، تسلط به علوم روز دنیای کامپیوتر و اینترنت و مشاوره رایگان وپشتیبانی ۲۴ ساعته آمادگی خود را برای طراحی وب سایت های دولتی ، سازمانی ، شرکتی وشخصی با تلفیق هنر گرافیک دیجیتالی و جدیدترین تکنیک های برنامه ویسی اعلام میدارد .افزایش آمار ، دسترسی ساده کاربران و سرعت وب سایت خود را به شرکت طراحی سایت و طراحی قالب وردپرس آنفایو بسپارید.