تگ span :

از تگ < span > برای تقسیم بندی متن یک پاراگراف به قطعات مجزا استفاده می شود ، که می توان به هر قسمت ویژگی ها و style متفاوتی را اعمال کرد . متن مورد نظر برای هر قسمت در بین تگ باز و بسته < span > قرار می گیرد .
برای مثال می خواهید بخشی از یک پاراگراف به رنگ سبز باشد . در این حالت بخش مورد نظر را در یک < span > قرار داده و خاصیت color آن را در قسمت style به رنگ سبز تعیین می کنیم .

مثال : پارگراف زیر دارای چندین قسمت مختلف با خصوصیات متفاوت است :

Example
< p >
This is a paragraph that < br / >
  < span style =”color : green ” > This part is green < /span >
AND
  < span style = “color : blue ” > This part is blue . < /span >
< /p >
کد
This is a paragraph that
This part is green AND This part is blue .
خروجی

منبع :www.developer1.ir

طراحی قالب وردپرس اصلی ترین حرفه در شرکت فناوی اطلاعات آنفایو است. مهمترین دستاوردطراحی قالب وردپرس باید شناساندن نام تجاری ، معرفی خدمات و محصولات شما باشد که رسیدن به این مهم با رعایت استانداردهای جهانی طراحی سایت که شامل بهینه سازی وب سایت بر اساس الگوریتم موتورهای جستجو ، در کنار داشتن ظاهری زیبا فراهم می شود. در دنیای مجازی امروز و عصر پیشرفته ارتباطات برای صاحبان سازمان ها ، نهادهای دولتی و صاحبان مشاغل وکسب وکار آزاد داشتن یک وب سایت امری ضروری است .از مزایای داشتن سایت معرفی ، اطلاع رسانی ، بازاریابی و قابلیت های نوین تبلیغاتی میباشد .کاربران میتوانند از هر نقطه دنیا فقط با یک کلیک به شما دسترسی داشته باشند.

شرکت آنفایو خدمات طراحی سایت (طراحی وب) خود را، با توجه به نیازهای کارفرمایان، نوع فعالیت و متناسب با بودجه در نظر گرفته شده برای طراحی سایت (طراحی وب) در نظر می گیرد. آنفایو با بهره گیری از بهتریت متخصصین حرفه ای برنامه نویسی ، داشتن تیم تخصصی طراحی سایت ، تسلط به علوم روز دنیای کامپیوتر و اینترنت و مشاوره رایگان وپشتیبانی ۲۴ ساعته آمادگی خود را برای طراحی وب سایت های دولتی ، سازمانی ، شرکتی وشخصی با تلفیق هنر گرافیک دیجیتالی و جدیدترین تکنیک های برنامه ویسی اعلام میدارد .افزایش آمار ، دسترسی ساده کاربران و سرعت وب سایت خود را به شرکت طراحی سایت و طراحی قالب وردپرس آنفایو بسپارید.