تگ div :

این تگ یک قسمت و ناحیه مجزا را بر روی صفحه تعیین می کند . از این تگ معمولا برای تقسیم بندی فضای صفحه به نواحی مجزا استفاده می شود و بیشتر تگ های HTML را می توان درون تگ < div > به کار برد .
نکته : معمولا مرورگرها یک خط در ابتدا و انتهای div با سایر متون و عناصر دیگر صفحه ایجاد می کنند و نوشته به ابتدای سطر بعدی انتقال می یابد .

مثال : در مثال زیر بخشی از صفحه توسط یک تگ < div > از سایر صفحه جدا شده است :

Example
< p style = “color: Maroon” > This is paragraph one < p >
< div style = “color: Green” > This part is a div . It can contain almost every things ! < /div >
< p style = “color: blue” > This is another paragraph < /p >
کد

This is paragraph one

This part is a div . It can contain almost every things !

This is another paragraph

خروجی

منبع :www.developer1.ir

طراحی قالب وردپرس اصلی ترین حرفه در شرکت فناوی اطلاعات آنفایو است. مهمترین دستاوردطراحی قالب وردپرس باید شناساندن نام تجاری ، معرفی خدمات و محصولات شما باشد که رسیدن به این مهم با رعایت استانداردهای جهانی طراحی سایت که شامل بهینه سازی وب سایت بر اساس الگوریتم موتورهای جستجو ، در کنار داشتن ظاهری زیبا فراهم می شود. در دنیای مجازی امروز و عصر پیشرفته ارتباطات برای صاحبان سازمان ها ، نهادهای دولتی و صاحبان مشاغل وکسب وکار آزاد داشتن یک وب سایت امری ضروری است .از مزایای داشتن سایت معرفی ، اطلاع رسانی ، بازاریابی و قابلیت های نوین تبلیغاتی میباشد .کاربران میتوانند از هر نقطه دنیا فقط با یک کلیک به شما دسترسی داشته باشند.

شرکت آنفایو خدمات طراحی سایت (طراحی وب) خود را، با توجه به نیازهای کارفرمایان، نوع فعالیت و متناسب با بودجه در نظر گرفته شده برای طراحی سایت (طراحی وب) در نظر می گیرد. آنفایو با بهره گیری از بهتریت متخصصین حرفه ای برنامه نویسی ، داشتن تیم تخصصی طراحی سایت ، تسلط به علوم روز دنیای کامپیوتر و اینترنت و مشاوره رایگان وپشتیبانی ۲۴ ساعته آمادگی خود را برای طراحی وب سایت های دولتی ، سازمانی ، شرکتی وشخصی با تلفیق هنر گرافیک دیجیتالی و جدیدترین تکنیک های برنامه ویسی اعلام میدارد .افزایش آمار ، دسترسی ساده کاربران و سرعت وب سایت خود را به شرکت طراحی سایت و طراحی قالب وردپرس آنفایو بسپارید.