ساخت ایمیل یاهو یکی از مشکلاتی که بتازگی برای کاربران ایرانی یاهو پیش آمده است، عدم پشتیبانی از نام کشور ایران در فهرست کشورها هنگام تکمیل فرم عضویت جهت ساخت ایمیل جدید است. اما صرف نظر از ارائه شماره تلفن یا حتی انتخاب برخی از کشورهای دیگر و وارد کردن شماره هایی به اشتباه، باز هم عملیات ساخت ایمیل پیش می رفت و شما میتوانستید برای خودتان ایمیلدرست کنید. متاسفانه اکنون این روش جوابگو نیست و شما نمی توانید ایران را از فهرست کشورها انتخاب کنید،همچنین در صورتی که کشور دیگری را انتخاب کنید و شماره تلفن همراه اشتباهی را واردکنید، از شما خطا گرفته می شود ودر صورتی که یک شماره همراه را بدرستی وارد کنید نیز کدی برای تائید هویت به تلفن همراه وارد شده ارسال می شود که در اینصورت نیز شما امکان تائید کد دریافتی را نخواهید داشت!

برخی از کاربران فکر می کنند اینجا پایان راه است و دیگر راهی وجود ندارد درصورتی که با ترفند این هفته نه تنها شما را قادر میسازیم براحتی برای خودتان ایمیل جدیدی بسازید، بلکه شماره تلفن همراهی که وارد میکنید نیز مربوط به ایران خواهد بود و براحتی می توانید کد تائید هویت را نیز دریافت و آن را در سایت وارد کنید!

برای استفاده از این ترفند مراحل زیر را به دقت دنبال کنید:

پیش از هر چیز توصیه میکنیم از مرورگر کروم، فایرفاکس یا اپرا استفاده کنید.

۱ ابتدا به بخش ایمیلهای سایت یاهو Create رفته و روی New Account کلیک کنید. (شما می توانید برای ورود به بخش ایمیلهای یاهو از www.ymail.com لینک کمک بگیرید)

۲ فرم عضویت را مطابق با قوانین یاهو و استانداردهای موجود پر کنید. (رمز عبور بین ۸ تا ۳۲ کاراکتر شامل اعداد و حروف بزرگ و کوچک، آیدی بدون فاصله و…)

۳ در کادر شماره تلفن همراه، به صورت پیش فرض پیش شماره + ۱ انتخاب شده و شما می باید در مقابل آن نیز شماره تلفن خود را وارد کنید. در این مرحله باید ابتدا شماره تلفن همراه خود را بدون درنظر گرفتن صفر در ابتدای آن وارد کنید. به عنوان مثال شماره خود را به صورت ۹۱۲۳۳۳۵۲۶۳ وارد کنید.

۴ در ادامه باید با استفاده از قابلیت Inspect Element در مرورگرهای کروم، فایرفاکس و اپرا، در مقادیر متغیرهای ارسالی همراه با فرم عضویت تغییراتی ایجاد کنید. برای انجام این کار روی عبارت ۱+ کلیک راست کرده و گزینه Inspect Element را انتخاب کنید.

۵ پس از طی مرحله فوق، صفحه ای برای شما به نمایش درخواهد آمد که کدهای صفحه اچ تی ام ال را در اختیار شما قرار م یدهد. با کمی دقت در کدهای محدوده انتخابی (دقت داشته باشید که روی عبارت ۱+ عملیات کلیک راست را انجام داده باشید) می توانید خط زیر را پیدا کنید:

value=”1″name=”mobileCountryCode”

۶ پس از پیدا کردن عبارت بالا، باید مقدار مقابلValue را از ۱ به ۹۸ تغییر دهید.

۷ پس از اعمال تغییرات، پنجره Inspect Element را ببندید و بدون هیچ تغییر دیگری رویCreate My Account کلیک کنید.

۸ چنانچه اطلاعات درخواستی در تمام فرم ها را به دقت وارد کرده باشید بدون هیچ خطایی به مرحله بعد خواهید رفت، در صورتی که خطایی در اطلاعات وارد شده وجود داشته باشد و صفحه دوباره برای شما باز شود، باید مرحله ۴ تا ۷ را باز برای تغییر کد کشور انجام دهید.

۹ با تکمیل موفقیت آمیز فرم ثبت نام به صفحه تائیدشماره تلفن هدایت خواهید شد. در این صفحه باید روی Send SMS کلیک کنید و منتظر بمانید تا کد فعال سازی برای شما ارسال شود. در نهایت پس از دریافت کد فعال سازی و وارد کردن آن در کادر مربوط، ایمیل جدید شما در سرویس یاهو ایجاد می شود.
منبع : مجله کلیک

طراحی سایت اصلی ترین حرفه در شرکت فناوی اطلاعات آنفایو است. مهمترین دستاورد طراحی سایت باید شناساندن نام تجاری ، معرفی خدمات و محصولات شما باشد که رسیدن به این مهم با رعایت استانداردهای جهانی طراحی سایت که شامل بهینه سازی وب سایت بر اساس الگوریتم موتورهای جستجو ، در کنار داشتن ظاهری زیبا فراهم می شود. در دنیای مجازی امروز و عصر پیشرفته ارتباطات برای صاحبان سازمان ها ، نهادهای دولتی و صاحبان مشاغل وکسب وکار آزاد داشتن یک وب سایت امری ضروری است .از مزایای داشتن سایت معرفی ، اطلاع رسانی ، بازاریابی و قابلیت های نوین تبلیغاتی میباشد .کاربران میتوانند از هر نقطه دنیا فقط با یک کلیک به شما دسترسی داشته باشند.

شرکت آنفایو خدمات طراحی سایت (طراحی وب) خود را، با توجه به نیازهای کارفرمایان، نوع فعالیت و متناسب با بودجه در نظر گرفته شده برای طراحی سایت (طراحی وب) در نظر می گیرد. آنفایو با بهره گیری از بهتریت متخصصین حرفه ای برنامه نویسی ، داشتن تیم تخصصی طراحی سایت ، تسلط به علوم روز دنیای کامپیوتر و اینترنت و مشاوره رایگان وپشتیبانی ۲۴ ساعته آمادگی خود را برای طراحی وب سایت های دولتی ، سازمانی ، شرکتی وشخصی با تلفیق هنر گرافیک دیجیتالی و جدیدترین تکنیک های برنامه ویسی اعلام میدارد .افزایش آمار ، دسترسی ساده کاربران و سرعت وب سایت خود را به شرکت طراحی سایت و قالب وردپرس آنفایو بسپارید.