آیا می خواهید نویسنده هایی را در سایت خود استخدام کنید تا مطالب جدید انتشار بدهند؟ اما نمیدانید آنها چه مقدار بر کار خود حرفه ای اند و چند کلمه باید در محتوای خود داشته باشند ؟ اما شرکت طراحی قالب وردپرس آنفایو افزونه Editor Color on Word Count را به شما معرفی می کند.

گوگل و سایر موتورهای جستجو به مقالات بزرگ اهمیت می دهند زیرا به راحتی می توانند آنها را مورد تجزیه و تحلیل قرار دهند و کلمات کلیدی را در آن برسی کنند.

افزونه Editor Color on Word Count شما را در دستیابی به این هدف کمک میکند. این افزونه به طور خودکار رنگ ویرایشگر شما را براساس تعداد کلمات موجود در مقاله تغییر میدهد.

به عنوان مثال اگر شما در محتوای خود هنوز 90 کلمه دارید، ویرایشگر شما به رنگ قرمز خواهد بود و هنگامی که کلمات شما از حد 100 کلمه عبور کند ویرایشگر شما به زرد تغییر رنگ می دهد. بعد از 300 کلمه به طور اتوماتیک ویرایشگر شما به رنگ سبز تغییر میکند که به این معناست شما اکنون محتوای مناسبی دارید.

افزونه Editor Color on Word Count

افزونه Editor Color on Word Count

من افزونه Editor Color on Word Count روی قالب وردپرس خودم نصب کردم و از آن روز به بعد مقاله ای کمتر از 300 کلمه منتشر نکردم.

بعد از نصب افزونه Editor Color on Word Count شروع به نوشتن یک مقاله جدید کنید یا یک مقاله قدیمی را ویرایش کنید تا تغییر رنگ پس زمینه ویرایشگر را در تعداد کلمات مختلف مشاهده کنید. همچنین شما میتوانید از طریق پنل رنگ افزونه رنگ های مورد علاقه خود را انتخاب کنید و تنظیماتی را انجام دهید.

افزونه Editor Color on Word Count

افزونه Editor Color on Word Count

ویژگی ها

–         تنظیم تعداد کلمات و رنگ در پانل تنظیمات

–         اضافه کردن اهداف نامحدود با شماره های مختلف

–         رنگ های متحرک و چشمک زن در هنگام عبور از محدوده

–         جلوگیری از حواس پرتی نویسنده

–         نویسنده را تشویق میکند تا مقاله طولانی تر بنویسد

کار کردن با افزونه Editor Color on Word Count بسیار ساده و راحت است .

………………………………………………………………………………………………………………………

دانلود افزونه Editor Color on Word Count

https://wordpress.org/plugins/editor-color-on-word-count/

………………………………………………………………………………………………………………………

طراحی قالب وردپرس آنفایو در ادامه آموزش ها با شماست.

نظر خود را بگذارید

-- بارگیری کد امنیتی --