آیا میخواهید توصیفات چرخشی را در سایت وردپرسی خود نمایش دهید؟ مشتریان یک راه عالی برای نشان دادن اثبات اجتماعی و ایجاد اعتبار هستند. به همین دلیل است که بسیاری از کسب و کارهای آنلاین توصیفات مشتری را در وب سایت های خود با افتخار نشان میدهند. در این مقاله، ما به شما نحوه اضافه کردن توصیفات چرخشی در وردپرس را نشان خواهیم داد.

نحوه اضافه کردن توصیفات چرخشی

نحوه اضافه کردن توصیفات چرخشی در وردپرس

اضافه کردنRotating Testimonials Sliderدر WordPress

اولین چیزی که باید انجام دهید نصب و فعال کردن پلاگین Testimonial Rotator است.
پس از فعال سازی، شما باید به قسمت Testimonials » Add Rotator بروید. این جایی است که چرخ فلک را تنظیم می کنید که توصیفات چرخشی را در وب سایت شما نشان دهد.

نصب پلاگین Testimonial Rotator

پلاگین Testimonial Rotator

شما می توانید چگونگی خواندن نظر سنجی های چرخ فلک خود را  انتخاب کنید. شما می توانید انیمیشن، مدت زمان برای هر گواهینامه، موارد نمایش / پنهان کردن و غیره را انتخاب کنید.
پس از آن شما باید وارد شرکت یا محصولی شوید که این توصیفات مرتبط با آن هستند. این اطلاعات نمایش داده نخواهد شد، اما برای افزودن متا داده های غنی ثانویه برای موتورهای جستجو استفاده می شود.
در نهایت، شما می توانید یک تم برای چرخ فلک خود را انتخاب کنید. به طور پیش فرض، افزونه با دو تم برای انتخاب است. اگر دوست دارید، می توانید تم های اضافی را از نویسنده پلاگین خریداری کنید.
پس از اتمام کار، بر روی دکمه Publish کلیک کنید تا تغییرات شما ذخیره شود.
اکنون که شما چرخ فلک را ایجاد کرده اید، وقت آن است که نظراتی را اضافه کنید.

شما باید نام مشتری را در قسمت عنوان و توضیح خود در ویرایشگر پست اضافه کنید.
بعد، شما باید به قسمت ‘Testimonials Options’ بروید.

شما می توانید گواهی نامه را به روتاتور که قبلا ایجاد کرده اید اضافه کنید. بعد از آن شما می توانید یک رتبه ستاره، عنوان شغلی یا شرکت مشتری را انتخاب کنید و عکس مشتری را اضافه کنید.
هنگامی که کار شما انجام می شود، روی دکمه انتشار کلیک کنید تا گواهی نامه را ذخیره کنید.
پس از اضافه کردن چند توصیف، شما آماده هستید که آنها را به سایت WordPress اضافه کنید.


اکنون می توانید از وب سایت خود دیدن کنید تا گواهینامه چرخش خود را در عمل ببینید.

امیدوارین این مقاله به شما در اضافه کردن نظرات متقابل در وردپرس کمک کرده باشد.برای مشاهده مقالات بیشتر درباره ی طراحی قالب وردپرس به آنفایو مراجعه کنید.

کسب اطلاعات لازم درباره ی طراحی سایت در مشهد