تگ < noscript > :

این تگ برای نمایش یک متن هشدار یا جایگزین ، در صورتی که اسکریپت قبل از آن اجرا نشده باشد ، به کار می رود . این حالت در مورد مرورگرهایی که تگ < script > را می شناسند ، ولی قادر به اجرای دستورات موجود در آن نیستند به کار می رود ، که در این صورت متن درون تگ < noscript > را نمایش خواهد داد .
چنانچه مرورگر موفق به اجرای اسکریپت شود ، از تگ < noscript > به طور کامل چشم پوشی می کند .
نکته : تگ < script > باید بلافاصله بعد از تگ < script > به کار رود .
مثال : در مثال زیر یک اسکریپت ارائه شده که یک تگ < noscript > بلافاصله بعد ازآن قرار داده شده است . خروجی مثال زیر بستگی به ورژن مرورگر شما دارد … ! :

Example
< script type=”text/javascript” >
  document.write (” Hi every body . Welcome ! “)
< /script >
< noscript >
  Your browser doesn`t support javascript
< /noscript >
کد
Hi every body . Welcome ! خروجی

منبع :www.developer1.ir

طراحی سایت اصلی ترین حرفه در شرکت فناوی اطلاعات آنفایو است. مهمترین دستاورد طراحی سایت باید شناساندن نام تجاری ، معرفی خدمات و محصولات شما باشد که رسیدن به این مهم با رعایت استانداردهای جهانی طراحی سایت که شامل بهینه سازی وب سایت بر اساس الگوریتم موتورهای جستجو ، در کنار داشتن ظاهری زیبا فراهم می شود. در دنیای مجازی امروز و عصر پیشرفته ارتباطات برای صاحبان سازمان ها ، نهادهای دولتی و صاحبان مشاغل وکسب وکار آزاد داشتن یک وب سایت امری ضروری است .از مزایای داشتن سایت معرفی ، اطلاع رسانی ، بازاریابی و قابلیت های نوین تبلیغاتی میباشد .کاربران میتوانند از هر نقطه دنیا فقط با یک کلیک به شما دسترسی داشته باشند.

شرکت آنفایو خدمات طراحی سایت (طراحی وب) خود را، با توجه به نیازهای کارفرمایان، نوع فعالیت و متناسب با بودجه در نظر گرفته شده برای طراحی سایت (طراحی وب) در نظر می گیرد. آنفایو با بهره گیری از بهتریت متخصصین حرفه ای برنامه نویسی ، داشتن تیم تخصصی طراحی سایت ، تسلط به علوم روز دنیای کامپیوتر و اینترنت و مشاوره رایگان وپشتیبانی ۲۴ ساعته آمادگی خود را برای طراحی وب سایت های دولتی ، سازمانی ، شرکتی وشخصی با تلفیق هنر گرافیک دیجیتالی و جدیدترین تکنیک های برنامه ویسی اعلام میدارد .افزایش آمار ، دسترسی ساده کاربران و سرعت وب سایت خود را به شرکت طراحی سایت و قالب وردپرس آنفایو بسپارید.