آموزش html تگ p

برچسب p یک پاراگراف معرفی می کندو یکی از برچسب هایی که در همه صفحات سایت ها دیده می شود  . چون متن یکی از اجزاء صفحات وب است که جدایی ناپذیر است. علاوه بر دسته بندی قسمت های مختلف متن های یک صفحه براساس محتوا، شاید برای ساختار بندی بقیه اجزاء صفحه هم از برچسب پاراگراف استفاده شود.پاراگراف ها با برچسب <p> معرفی می شوند.HTML بطور خودکار فضای خالی اضافی به قبل و بعد از یک پاراگراف اضافه می کند.

زمانی هم که این چنین برچسب هایی را در صفحه خود مشخص می کنید، می توانید با استفاده از دستورات سبک دهی (CSS) ظاهر و شکل آن را تغییر دهید. به غیر از آن خود این برچسب ویژگی هایی را دارد که ظاهر پاراگراف را تنظیم می کنند ولی امروزه استفاده از آنها چندان مناسب و استاندارد نیست.

این برچسب به صورت زیر نوشته می شود:

<p>This is a texe for you web page</p>

در بین این دو قسمت باز و بسته برچسب بند، شما هر تعداد کلمه برای تشکیل پاراگراف که خواسته باشید می توانید بنویسید. حتی از برچسب های دیگر هم که برای سبک داده به متن استفاده می شوند، قادر به بهره بردن هستید. به عنوان مثال شاید خواسته باشید یک قسمت از متن را با برچسب <strong> ضخیم کنید تا با برچسب <i> آن را کج کنید.

از مشخصه هایی که این برچسب به خود می گیرد، می توان به dir برای تعیین مسیر نوشتن و Title برای اختصاص یک عنوان آن اشاره کرد. مقدار dir را شما می توانید rtl برای راست به چپ یا ltr برای چپ به راست تعیین کنید. title را هم هر مقداری که می خواهید قرار دهید، هرچند امروزه از این مشخصه استفاده آنچنانی نمی شود و اگر شما هم استفاده نکنید، مشکلی پیش نخواهید آمد.

طراحی قالب وردپرس اصلی ترین حرفه در شرکت فناوی اطلاعات آنفایو است. مهمترین دستاوردطراحی قالب وردپرس باید شناساندن نام تجاری ، معرفی خدمات و محصولات شما باشد که رسیدن به این مهم با رعایت استانداردهای جهانی طراحی سایت که شامل بهینه سازی وب سایت بر اساس الگوریتم موتورهای جستجو ، در کنار داشتن ظاهری زیبا فراهم می شود. در دنیای مجازی امروز و عصر پیشرفته ارتباطات برای صاحبان سازمان ها ، نهادهای دولتی و صاحبان مشاغل وکسب وکار آزاد داشتن یک وب سایت امری ضروری است .از مزایای داشتن سایت معرفی ، اطلاع رسانی ، بازاریابی و قابلیت های نوین تبلیغاتی میباشد .کاربران میتوانند از هر نقطه دنیا فقط با یک کلیک به شما دسترسی داشته باشند.

شرکت آنفایو خدمات طراحی سایت (طراحی وب) خود را، با توجه به نیازهای کارفرمایان، نوع فعالیت و متناسب با بودجه در نظر گرفته شده برای طراحی سایت (طراحی وب) در نظر می گیرد. آنفایو با بهره گیری از بهتریت متخصصین حرفه ای برنامه نویسی ، داشتن تیم تخصصی طراحی سایت ، تسلط به علوم روز دنیای کامپیوتر و اینترنت و مشاوره رایگان وپشتیبانی ۲۴ ساعته آمادگی خود را برای طراحی وب سایت های دولتی ، سازمانی ، شرکتی وشخصی با تلفیق هنر گرافیک دیجیتالی و جدیدترین تکنیک های برنامه ویسی اعلام میدارد .افزایش آمار ، دسترسی ساده کاربران و سرعت وب سایت خود را به شرکت طراحی سایت و طراحی قالب وردپرس آنفایو بسپارید.

 

نظر خود را بگذارید

-- بارگیری کد امنیتی --