ببرچسب hr یک خط افقی ایجاد می کند. این برچسب برای شما در هر کجای صفحه که بیاید یک خط افقی را وارد صفحه می کند، زمانی که می خواهید محتوایی از صفحه را بوسیله خطی از هم جدا کنید می توانید از این برچست استفاده کرده تا یک خط ممتد افقی به صورت ساده در صفحه وب شما پدیدار شود. این برچسب برای زیباسازی بیشتر، دارای برخی مشخه های دیگری هم هست که به آن اشاره می کنم.

برچسب خط افقی یکی از برچسب های خالی است. یعنی فقط از یک بخش باز تشکیل شده است و مانند دیگر برچسبها از دو قسمت باز و بسته تشکیل نشده است. برچسب <HR> به صورت زیر نوشته می شود:

<hr width="500px" size="3px" color="red" />

آموزش html تگ Hr

اگر همان قسمت اول یعنی </ hr> را بگذارید، و صفحه را در مرورگر بارگذاری کنید، یک خط ساده را مشاهده می کنید که تا جایی که مرورگر اجازه می دهد از نظر افقی ادامه می یابد. ولی این برچسب دارای مشخصه هایی است که می توانید درون خود برچسب استفاده کرده و ظاهر آن را بیشتر کنترل کنید. علاوه بر آن اگر از CSS هم استفاده کنید، بیشتر می توانید ظاهر آن را باب میلتان کنید. حالا به برخی از مشخصه های این برچسب اشاره م کنیم .

1- width عرض خط افقی را تعیین می کند. در اینجا که 500 پیکسل تعیین شده است، یعنی 500px عرض را در بر می گیرد.

2- size برای تعیین اندازه و ضخامت خط استفاده می شود. اگر این مشخصه را تعیین نکنید، یک خط باریک برای شما در صفحه پدیدار می شود که بوسیله این مشخصه ضخامت خط را می توان کنترل نمود.

3- color برای شما رنگ را تعیین می کند. رنگ پیش فرض این خط در بیشتر مرورگر ها سیاه است ولی با قرار دادن رنگ مورد نظر، چه به صورت اسمی، هگزادسیمال (کدی) و… برای مقدار این مشخصه، می توان رنگ آن را هم تعیین کرد.

دقت کنید که سبک نوشتن مشخصه ها درون یک برچسب بسته به چه صورت است. شما باید در اول و انتهای کد علامت های <> را قرار داده و درون آن ابتدا نام برچسب بدون فاصله و سپس مشخصه های آن را یکی یکی وارد می کنید. هر مشخصه باید یک فاصله از دیگری داشته باشد و ترتیب آنها فرقی ندارد.

طراحی قالب وردپرس اصلی ترین حرفه در شرکت فناوی اطلاعات آنفایو است. مهمترین دستاوردطراحی قالب وردپرس باید شناساندن نام تجاری ، معرفی خدمات و محصولات شما باشد که رسیدن به این مهم با رعایت استانداردهای جهانی طراحی سایت که شامل بهینه سازی وب سایت بر اساس الگوریتم موتورهای جستجو ، در کنار داشتن ظاهری زیبا فراهم می شود. در دنیای مجازی امروز و عصر پیشرفته ارتباطات برای صاحبان سازمان ها ، نهادهای دولتی و صاحبان مشاغل وکسب وکار آزاد داشتن یک وب سایت امری ضروری است .از مزایای داشتن سایت معرفی ، اطلاع رسانی ، بازاریابی و قابلیت های نوین تبلیغاتی میباشد .کاربران میتوانند از هر نقطه دنیا فقط با یک کلیک به شما دسترسی داشته باشند.

شرکت آنفایو خدمات طراحی سایت (طراحی وب) خود را، با توجه به نیازهای کارفرمایان، نوع فعالیت و متناسب با بودجه در نظر گرفته شده برای طراحی سایت (طراحی وب) در نظر می گیرد. آنفایو با بهره گیری از بهتریت متخصصین حرفه ای برنامه نویسی ، داشتن تیم تخصصی طراحی سایت ، تسلط به علوم روز دنیای کامپیوتر و اینترنت و مشاوره رایگان وپشتیبانی ۲۴ ساعته آمادگی خود را برای طراحی وب سایت های دولتی ، سازمانی ، شرکتی وشخصی با تلفیق هنر گرافیک دیجیتالی و جدیدترین تکنیک های برنامه ویسی اعلام میدارد .افزایش آمار ، دسترسی ساده کاربران و سرعت وب سایت خود را به شرکت طراحی سایت و طراحی قالب وردپرس آنفایو بسپارید.

 

نظر خود را بگذارید

-- بارگیری کد امنیتی --