آموزش html تگ Br

برچسب br یک پرش به خط بعد تعریف می کند. برچسب br یک برچسب خالی است و برچسب پایانی ندارد. به عبارتی  یک خط خالی را تعریف می کند .این برچسب هنگامی استفاده می شود که بخواهیم یک خط را پایان دهیم اما نمی خواهیم یک پاراگراف جدید را آغاز کنیم.برچسب <br> شما را از هر جا که قرار دارید به یک خط پایین تر می برد. برچسب <br> یک برچسب تکی است و هیچ برچسب پایانی ندارد. این برچسب یکی از برچسب های ساده HTML است که برای زیبا سازی صفحه وب بسیار راحتی می توان از آن استفاده کرد. در برخی مواقع لازم است که بین دو جزء از صفحه فاصله بیاندازید. مثلاً بین یک تصویر و متونی که در ادامه آن می آید. برای این کار، بین این دو جزء از صفحه وب مان باید از این برچسب استفاده کنیم.از مشخصه هایی که این برچسب می گیرد، مربوط به ویرای آن با CSS است که Class و Id می باشد. زمانی که این مشخصه ها را با مقداری پر می کنید، می توانید در صفحات سبک بندی صفحه، برای آن ها قاعده سی اس اس تعریف کنید و آنها را سبک بندی کنید. در برنامه هاي تايپ متن مانند word اگر بخواهيد در يک خط از متن شکست ايجاد دکمه Enter را فشار مي دهيد. براي ايجاد شکست در يک خط قبل از آنکه به انتهاي خط برسيد از برچسب <br> استفاده کنيد. اين برچسب نيازي به تگ انتهائي به صورت </> ندارد.

طراحی قالب وردپرس اصلی ترین حرفه در شرکت فناوی اطلاعات آنفایو است. مهمترین دستاوردطراحی قالب وردپرس باید شناساندن نام تجاری ، معرفی خدمات و محصولات شما باشد که رسیدن به این مهم با رعایت استانداردهای جهانی طراحی سایت که شامل بهینه سازی وب سایت بر اساس الگوریتم موتورهای جستجو ، در کنار داشتن ظاهری زیبا فراهم می شود. در دنیای مجازی امروز و عصر پیشرفته ارتباطات برای صاحبان سازمان ها ، نهادهای دولتی و صاحبان مشاغل وکسب وکار آزاد داشتن یک وب سایت امری ضروری است .از مزایای داشتن سایت معرفی ، اطلاع رسانی ، بازاریابی و قابلیت های نوین تبلیغاتی میباشد .کاربران میتوانند از هر نقطه دنیا فقط با یک کلیک به شما دسترسی داشته باشند.

شرکت آنفایو خدمات طراحی سایت (طراحی وب) خود را، با توجه به نیازهای کارفرمایان، نوع فعالیت و متناسب با بودجه در نظر گرفته شده برای طراحی سایت (طراحی وب) در نظر می گیرد. آنفایو با بهره گیری از بهتریت متخصصین حرفه ای برنامه نویسی ، داشتن تیم تخصصی طراحی سایت ، تسلط به علوم روز دنیای کامپیوتر و اینترنت و مشاوره رایگان وپشتیبانی ۲۴ ساعته آمادگی خود را برای طراحی وب سایت های دولتی ، سازمانی ، شرکتی وشخصی با تلفیق هنر گرافیک دیجیتالی و جدیدترین تکنیک های برنامه ویسی اعلام میدارد .افزایش آمار ، دسترسی ساده کاربران و سرعت وب سایت خود را به شرکت طراحی سایت و طراحی قالب وردپرس آنفایو بسپارید.

 

نظر خود را بگذارید

-- بارگیری کد امنیتی --