در ابتدای کار ۲ مرحله اصلی در پروسه طراحی یک وب سایت دخیل هستند. اولین آن طراحی ظاهر صفحات است و مورد دوم تبدیل و ترجمه طراحی های انجام شده به یک صفحه وب واقعی است. مرحله اول نیاز به داشتن مهارت و تخصص در طراحی تصاویر و اجزاء و همچنین مرحله دوم نیاز به دانستن علم برنامه نویسی را دارد. مشکل اینجاست که پیدا کردن فردی که هر دو مهارت را با هم داشته باشد دشوار است (البته نه به آن سختی…).

شرکت برای کسانی که سلیقه بهتری در طراحی دارند (و علاقه ای به برنامه نویسی ندارند)، کار را آسان تر کرده است. این دسته از افزار می توانند از نرم افزار موس محصول شرکت استفاده نمایند. ادوبی ادعا می کند که این نرم افزار که دارای قابلت  بوده و همچنین می توان از آن در دو پلتفرم مک و ویندوز استفاده کرد، می تواند به هر کاربری کمک کند تا بدون نیاز به نوشتن یک خط کد، به طراحی و انتشار وب سایت های بپردازد.

 1. بهزاد says:

  سلام
  ۱- میخاستم بدونم وقتیکه با این نرم افزار سایت رو طراحی کردیم و همه چیزش حاضر شدش و خاستیم بعد از مدتی دوباره چیزی به سایت اضافه کنیم ، آیا در تغییرات بعدی لازمه که دوباره کل سایت رو آپلود کرد یا نه چیزی به اسم کنترل پنل داره خودش یا میشه براش گذاشت یا همچین چیزی ؟
  ۲- برای آپلود کردن وقتی که تعداد عکسها و فایلها مون زیاد باشه خب خیلی سخت میشه آپلود کردش باتوجه به اینکه کنترل پنلهای جاهایی که هوست ارایه میدن اونقدر امکانات نداره که مثلن تو یک صفه بتونی همه فایلاتو آپلود کنی!
  برای این موضوع کاری نمیشه کرد؟

  لطفن به هر دوسوالم جواب بدین چون چیز مهمی هستش این مورد که بدونم با این نرم افزار براحتی میشه کارکرد یا نه

  مرسی